protetika, endodoncie a konzervativní ošetření korunky zubu, bělení zubů

Protetika

Protetika se zabývá náhradou poškozených nebo ztracených zubů. K obnovení estetiky a všech ostatních funkcí chrupu protetika využívá korunky, můstky, individuálně zhotovené kořenové nástavby, laboratorně vyrobené výplně (inlaye, onlaye, overlaye), fasety a snímací náhrady. Vše za použití nejmodernějších ověřených postupů a materiálů. Protetické ošetření provádíme jen vyjímečně v indikovaných případech, pokud pacient nemá vlastního stomatologa. 

Endodoncie a konzervativní oš. korunky zubu

Endodoncie nabízí moderní ošetření kořenových kanálků a následnou rekonstrukci tvaru, barvy a funkce postiženého zubu. Nabídneme Vám celou škálu estetických korunek kovokeramických, celokeramických systémů, bílé korunky, výplně. Vše za použití nejmodernějších ověřených postupů a materiálů. Endodoncii provádíme jen vyjímečně v indikovaných případech, pokud pacient nemá vlastního stomatologa. 

Bělení zubů

Hezké bílé zuby působí na naše okolí svěžím, zdravým a krásným dojmem. V rámci naší péče Vám nabízíme profesionální bělení zubů za požití nejmodernějších metod.

 

Objednejte se k námKONTAKTY a MAPA
Navštivte násBratislavská 2, BRNO, 602 00