Nestátní zdravotnické zařízení Parodontologie, s.r.o. vzniklo v září 2010 a navazuje na velmi úspěšnou práci MUDr. et PhDr. Reného Cahy, který se prakticky i teoreticky věnuje parodontologii nepřetržitě již 25 let.

Celý tým Parodontologie, s.r.o. poskytuje ve svém oboru pacientům péči na nejvyšší možné úrovni. Příjemné prostředí a personál, relativně krátké objednací lhůty a dosažené výsledky vzbuzují spokojenost návštěvníků, což je vidět na vysokém počtu pacientů z celé z celé České Republiky i ze zahraničí.

Naši lékaři:

MUDr. et PhDr. René Caha, specialista pro parodontologii a stomatochirurgii

caha 300 Narodil se v roce 1957. V r. 1981 dokončil studium na lékařské fakultě nynější Masarykovy univerzity. Již během studia se zapojil do studentské vědecko-odborné činnosti v oboru parodontologie. Od r. 1983 pracoval na I. stomatologické klinice v Brně, zprvu na chirurgii a po třech letech se vrátil k parodontologii. Zabýval se především chirurgií parodontu a onemocněním ústní sliznice. Později působil také jako konzultant na Dermatovenerologické klinice nemocnice u sv. Anny v Brně. V roce 1987 dokončil atestací tehdy tříleté studium parodontologie a stal se ve svých 29 letech vůbec nejmladším specialistou v parodontologii, který v ČR absolvoval. V letech 1993 a 1994 pracoval jako parodontolog ve státním centru specializované péče v Kuwaitu, kde se zdokonalil v práci s tehdy u nás běžně nedostupnými technologiemi a materiály. Po návratu na I. stomatologickou kliniku pracoval až do jejího zrušení v r. 1999 jako vedoucí lékař parodontologického oddělení. Po té přešel do soukromého sektoru a nadále spolupracuje s lékařskou fakultou Masarykovy univerzity, kde působil mnoho let jako odborný asistent.

 

MDDr. Petr Buchal, zubní lékař, specialista pro parodontologii

Petr Buchal Narodil se v roce 1984. Od začátku studia na Lékařské fakultě Masarykovy University pravidelně docházel na praxi k MUDr. Renému Cahovi. V roce 2014 úspěšně promoval v oboru Zubní lékařství. Poté ihned nastoupil do Parodontologie s.r.o., kde se věnuje pod parodontologii. Získal specializaci v praktickém zubním lékařství a parodontologii, nyní se připravuje na specializaci v oblasti stomatochirurgie. Také učí parodontologii na Masarykově univerzitě a na klinice u sv. Anny, mimo jiné zaštiťuje výuku dentální hygieny v Parodontologii s.r.o. Provádí komplexní sanaci parodontu, což zahrnuje i konzervativní ošetření zubů a protetickou sanaci, za použití těch nejmodernějších metod. Kontaktovat jej můžete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

MDDr. Eva Zezulková, zubní lékařka

  Promovala v roce 2021 na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v oboru Zubní lékařství. Během studia se účastnila programu Dental Prevention jako aktivní školitel a docházela pravidelně na praxi k Dr. Buchalovi a pod jeho vedením pokračuje ve vzdělávání v parodontologii. Je v přípravě na osvědčení o specializaci - Praktický zubní lékař

 

Naše dentální hygienistky:

Bc. Kateřina Musilová

 

Bc. Petra Bambušková

Bc. Lenka Bedleková

 

Dáša Slováková, Dis.

 

Naše zdravotní sestry:

Lucie Dreslerová

 

Mgr. Radka Cahová

Lucie Dreslerová   Radka Cahová

 

Objednejte se k námKONTAKTY a MAPA
Navštivte násBratislavská 2, BRNO, 602 00